TWORZYMY EKOLOGICZNE DOMY ENERGOOSZCZĘDNE.

NATURALNIE. EKOLOGICZNIE. ODPOWIEDZIALNIE.

Grupa Linked Team (Linked House i Linked System) tworzy domy dla Ciebie i Twoich bliskich, w których człowiek, dom i natura żyją w harmonii ze sobą. Linked Team to projektanci, architekci i montażyści konstrukcji domu oraz wszelkich instalacji. Współpracujemy z wyselekcjonowanymi zakładami produkującymi prefabrykowane konstrukcje drewniane, czyli szkielet domu w sprawdzonych technologiach : ciężkiego prefabrykatu drewnianego ( drewno KVH ) i technologii Steico. Nasi partnerzy   posiadają wieloletnie doświadczenie z realizacji w Polsce i Europie (Niemcy, Austria).

tworzymy ekologiczne domy

NASZĄ MISJĄ JEST BUDOWANIE DOMÓW

ZRÓWNOWAŻONYCH. ZDROWYCH. OSZCZĘDNYCH.

Naszą misją jest budowanie domów, które łączą w sobie technologię, ekologię i samowystarczalność.
Z nami wybudujesz ekologiczny, oszczędny dom, który powstaje z naturalnego i odnawialnego materiału jakim jest drewno, a jego budowa dzięki zastosowaniu prefabrykacji przebiegnie szybko i bezproblemowo.

JESTEŚMY Z TOBĄ
NA KAŻDYM ETAPIE BUDOWY

Domy są korzeniami naszego codziennego życia, układanką preferencji i osobowości mieszkańców. Twój Dom mówi o Tobie i Twojej rodzinie. Cenimy Twoją indywidualność. Z Nami możesz stworzyć coś, co Cię wyróżnia. Jesteśmy z Tobą na każdym etapie budowy – począwszy od projektu, przez zrealizowanie niezbędnych formalności do wykończenia domu.

PATRZYMY W PRZYSZŁOŚĆ

Linked Team tworzą pasjonaci, profesjonaliści z różnych branż i specjalizacji: architekci, elektrycy, montażyści instalacji PV, osoby z doświadczeniem z branży telekomunikacyjnej i innych.

Patrząc i myśląc o przyszłości wyposażymy Twój dom w kompleksowe rozwiązania: panele fotowoltaiczne, pompy ciepła, rekuperację, systemy zarządzania wodą deszczową i szarą – które w ekologiczny sposób dadzą Ci ciepło, wytchnienie, a dodatkowy komfort i satysfakcję zagwarantuje nasz system inteligentnego domu „smart home”.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą oferty i do współpracy!

Partnerzy